شماره مجاری ادراری باکتریها سلامتی دستگاه

شماره: مجاری ادراری باکتریها سلامتی دستگاه ارتباط پیشگیری میتواند عفونت ادرار

گت بلاگز جنسی ادرار کردن بعد از ارتباط جنسی

این یک نگرانی بسیار مهم در باره سلامتی شما می باشد. ادرار کردن درست بعد از داشتن یک ارتباط جنسی جهت بدن شما سودمند هست.

ادرار کردن بعد از ارتباط جنسی

این یک نگرانی بسیار مهم در باره سلامتی شما می باشد. ادرار کردن درست بعد از داشتن یک ارتباط جنسی جهت بدن شما سودمند هست. چون به بدن شما جهت مبارزه با عفونت که میتواند به سلامتی جسمی شما ضربه بزند، کمک میکند. سوراخ مقعد در نزدیکی واژن قرار دارد؛

ادرار کردن بعد از ارتباط جنسی

بهداشت بعد از ارتباط جنسی

این به معنی آن است که باکتریهای مدفوع بسیار نزدیک هستند. این اوضاع بعد از ارتباط جنسی میتواند نتیجه های ناخوشایندی داشته باشد. مجرای ادرار در طی زمان ارتباط جنسی، به بعضی از این باکتریها اجازه می دهد تا به مجاری ادرار نزدیکتر شوند. بعد از ارتباط جنسی، این میکروبها و باکتریها در محدوده ناحیه تناسلی و رکتوم جمع میشوند.

آنها میتوانند در مجرای ادرار نفوذ کرده و در آنجا بمانند. این کار یعنی این که مثانه شما در معرض خطر عفونت هست. درواقع این مسئله ثابت شده است است که یکی از علل بزرگ و عمده جهت عفونت مجاری ادراری بخصوص در خانمها، جمع شدن عفونت در مثانه به علت ذکر شده است در بالاست.

محافظت از دستگاه ادراری در برابر عفونت

در نتیجه به منظور پیشگیری از این عفونت، ادرار کردن بلافاصله بعد از ارتباط جنسی بسیار مهم هست. علاوه براین، انزال زنان از طریق مجرای ادرار صورت نمیگیرد؛ که به معنی آن است که تنها راه جهت از بین بردن و از بین بردن آن مواد و ذرات بدست آمده در طی وقت ارتباط جنسی، فقط و فقط از طریق ادرار کردن است.

این یک نگرانی بسیار مهم در باره سلامتی شما می باشد. ادرار کردن درست بعد از داشتن یک ارتباط جنسی جهت بدن شما سودمند هست.

بنابراین پزشکان توصیه میکنند که ظرف 5-4 دقیقه اول بعد از ارتباط جنسی، جهت ادرار کردن اقدام کنید. بعلاوه شما میتوانید با همین کار کوچک با عفونتها و سایر بیماریهای مقاربتی که بر سلامتی شما اثر میگذارد نیز مبارزه کنید. به خاطر داشته باشید که شریک زندگی شما با استفاده از کاندوم بهکاهش این عفونت در شما نیز کمک میکند.

راه دیگری جهت پیشگیری و محافظت از دستگاه ادراری در برابر عفونت و حفاظت از سلامت خود، حفظ بهداشت شخصی خوب، درست قبل و بعد از برقراری ارتباط جنسی هست. این کار بخصوص جهت زنان مستعد به مبتلا شدن به کیست های متعدد مهم هست. آنها باید ناحیه واژینال خود را بعد از ارتباط جنسی با آب و یک صابون با PH طبیعی شستشو دهند.

برگردان: سیما آزادفلاح

هرگونه کپی برداری با نام دکتر سلام و لینک دهی مستقیم مجاز است

واژه های کلیدی: مجاری ادراری | باکتریها | سلامتی | دستگاه | ارتباط | پیشگیری | میتواند | عفونت | ادرار

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz