شماره مجاری ادراری باکتریها سلامتی دستگاه

شماره: مجاری ادراری باکتریها سلامتی دستگاه ارتباط پیشگیری میتواند عفونت ادرار

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تخلفی که این بار حراست باید پاسخگو باشد اردوی تیم‌ملی نوجوانان‌ و جوانان جودو ب

موضوع قابل تامل در بحث عدم بازگشت جودوکار تیم ملی به کشور عزیزمان ایران این است که آیا باید سرپرست تیم ملی همزمان مسوولیت نماینده حراست را نیز عهده دار باشد، مو

تخلفی که این بار حراست باید پاسخگو باشد اردوی تیم‌ملی نوجوانان‌ و جوانان جودو ب

۱۹ گمشده جودوی کشور عزیزمان ایران در آن سوی مرز!/ تخلفی که این بار حراست باید پاسخگو باشد اردوی تیم ملی نوجوانان و جوانان جودو بانوان

عبارات مهم : ایران

موضوع قابل تامل در بحث عدم بازگشت جودوکار تیم ملی به کشور عزیزمان ایران این است که آیا باید سرپرست تیم ملی همزمان مسوولیت نماینده حراست را نیز عهده دار باشد، موضوعی که اگر رعایت می شد شاید مانع از گم شدن نوزدهمین جودوکار طی سال های اخیر می شد.

به گزارش ایسنا، محمد رشنونژاد، نایب قهرمان سال گذشته جودوی آسیا که به همراه تیم ملی عازم مسابقه های گرندپری هلند شده است بود، به یک باره در هلند غیب شد و به همراه تیم ملی به کشور عزیزمان ایران نیامد. طی سال های گذشته جودوکاران زیادی به همراه تیم های ملی عازم کشورهای خارجی شدند و به کشور عزیزمان ایران بازنگشتند تا جایی که رشنونژاد نوزدهمین جودوکاری است که از بازگشت به کشور عزیزمان ایران خودداری کرده و از این حیث جودوی کشور عزیزمان ایران رکورد بی نظیری را از خود به جا گذاشته هست؛ جودوکارانی که بسیاری از آنها دیگر قید بازگشت به کشور عزیزمان ایران را جهت هر لحظه زدند و در کشورهای خارجی مشغول زندگی هستند.

تخلفی که این بار حراست باید پاسخگو باشد اردوی تیم‌ملی نوجوانان‌ و جوانان جودو ب

در این میان انواع و اقسام پرسشها جودوکاران و پیدا نشدن گوش شنوایی جهت آنها شاید مهمترین علت کوچ این ورزشکاران به کشورهای دیگر بوده هست؛ موضوعی که ادامه آن باعث ادامه این اتفاق تلخ در رشته های متفاوت خواهد بود.

همین محمد رشنو نژاد جودوکار سبک وزن اندیمشکی و جوان با آتیه جودوی کشور عزیزمان ایران چند ماه پیش از سخت بودن شرایط مالی خود و دست و پنجه نرم کردن با بسیاری از پرسشها مالی بدلیل بی توجهی مسوولان گفته بود و حتی عنوان کرده بود قصد دارد مدال های خود را جهت گذران زندگی به حراج بگذارد؛ موضوعی که هیچ گاه مورد توجه مسوولان ورزش و فدراسیون جودو قرار نگرفت!

موضوع قابل تامل در بحث عدم بازگشت جودوکار تیم ملی به کشور عزیزمان ایران این است که آیا باید سرپرست تیم ملی همزمان مسوولیت نماینده حراست را نیز عهده دار باشد، مو

اما جدا از بحث عدم بازگشت رشنو نژاد به ایران، اینکه طبق اعلام سیاحی دبیر فدراسیون جودو، محمدرضا رودکی هم به عنوان سرپرست و هم نماینده حراست به همراه تیم ملی عازم هلند شده، عنوان عجیبی است که مسوولان فدراسیون و مهم تر از آن مسوولان حراست وزارت ورزش باید پاسخگوی آن باشند. موضوعی که اگر رعایت می شد شاید جلوی این اتفاق تلخ جهت کشورمان را می گرفت.

امیر حسین سیاحی در این باره اظهار کرد:” رودکی به عنوان سرپرست به همراه تیم اعزام شد و در آخرین لحظه قبل از سفر مسئولیت نماینده حراست هم به وی واگذار شد!”

بر اساس این گزارش، رودکی در هلند مانده تا شاید بتواند ردی از جودوکار گمشده در هلند پیدا و او را راضی به بازگشت به کشور عزیزمان ایران کند ولی کاش پیش از اعزام، فدراسیون جودو و شورای برون مرزی فکری به حال همه احتمالات ممکن می کردند تا این اتفاق رخ ندهد.

تخلفی که این بار حراست باید پاسخگو باشد اردوی تیم‌ملی نوجوانان‌ و جوانان جودو ب

واژه های کلیدی: ایران | همراه | بازگشت | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz