شماره مجاری ادراری باکتریها سلامتی دستگاه

شماره: مجاری ادراری باکتریها سلامتی دستگاه ارتباط پیشگیری میتواند عفونت ادرار

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات كمال كامیابی‌نیا در پرسپولیس می‌ماند

كمال كامیابی‌نیا چند پیشنهاد بسیار خوب داشت ولی در نهایت تصمیم گرفت در پرسپولیس بماند. این تصمیم هنگامی که قطعی شد كه جهت چهارمین بار طی یك سال، كتف كمال دچار آ

كمال كامیابی‌نیا در پرسپولیس می‌ماند

كمال كامیابی نیا در پرسپولیس می ماند

عبارات مهم : برخورد

كمال كامیابی نیا چند پیشنهاد بسیار خوب داشت ولی در نهایت تصمیم گرفت در پرسپولیس بماند. این تصمیم هنگامی که قطعی شد كه جهت چهارمین بار طی یك سال، كتف كمال دچار ضرب دیدگی شدید شد.

به گزارش خبرورزشی، بار اول روز ۱۴ اردیبهشت سال ۱۳۹۶ و در آخرین دقایق دیدار پرسپولیس برابر سیاه جامگان در مشهد كه با شكست سرخپوشان تهرانی به اتمام رسید، كمال بعد از برخورد به زمین از ناحیه كتف دچار مصدومیت شد. بعد از دیدارهای آسیایی، این بازیكن كتفش را به تیغ جراحان سپرد تا درد كمتری را تحمل كند. بعد از جراحی نیز دو بار كتفش مصدوم و دچار دررفتگی شد كه بار اول در وقت بازی و بار دوم در استخر رخ داد و هر مرتبه، حداقل ۲۰ روز كمال را از بازی ها دور كرد. جهت چهارمین بار، در دقیقه ۱+۹۰ دیدار برابر الجزیره در ورزشگاه محمدبن زاید ابوظبی، كمال از ناحیه كتف دچار صدمه دیدگی شدیدی شد و دیدار برگشت را از دست داد.

كمال كامیابی‌نیا در پرسپولیس می‌ماند

او با این وضعیت، حتی بعید است به كمپ تیم ملی برسد و بتواند همراه سایر ملی پوشان تمرین كند. از آنجا كه مصدومیت از ناحیه كتف، به خصوص دررفتگی ممكن است جهت طولانی مدت ادامه داشته باشد و با هر برخورد سختی، كتف از جای خود خارج شده است و هر مرتبه، حدود دو تا سه هفته این بازیكن را اسیر فیزیوتراپی می كند، پیشنهاد سایر کلوب ها به كمال نیز كمرنگ تر شده است ولی پرسپولیسی ها همچنان خواهان جذب او هستند. در این رابطه شنیدیم بعد از ترخیص كمال از بیمارستان، گرشاسبی از او قول گرفت كه قراردادش را تمدید كند و با خیال راحت به درمان خود بپردازد تا جهت فصل آینده آماده شود.

واژه های کلیدی: برخورد | مصدومیت | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz