شماره مجاری ادراری باکتریها سلامتی دستگاه

شماره: مجاری ادراری باکتریها سلامتی دستگاه ارتباط پیشگیری میتواند عفونت ادرار

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات به زودی پشت پرده پرونده ژوزه را منتشر می‌کنیم / جمشیدی

معاون حقوقی کلوب پرسپولیس گفت: با بررسی پرونده‌هایی که در فیفا داشتیم و قراردادهایی که در ادوار متفاوت منعقد شد، روی اصلاح قراردادها و مفاد مندرج در آنها کار کر

به زودی پشت پرده پرونده ژوزه را منتشر می‌کنیم / جمشیدی

جمشیدی: به زودی پشت پرده پرونده ژوزه را منتشر می کنیم

عبارات مهم : آخرین

معاون حقوقی کلوب پرسپولیس گفت: با بررسی پرونده هایی که در فیفا داشتیم و قراردادهایی که در ادوار متفاوت منعقد شد، روی اصلاح قراردادها و مفاد مندرج در آنها کار کرده ایم تا جلوی ضرر و زیان کلوب جهت آینده گرفته شود.

به گزارش ایسنا، علی جمشیدی راجع به پرونده های پرسپولیس در فیفا و چگونگی اوضاع آنها اظهار کرد: متأسفانه به علت عدم دقت در سنوات گذشته پرونده های متعددی در فیفا علیه کلوب پرسپولیس مطرح شده است و تحت پیگیری هست، به همین علت و با تحقیق و مطالعه در غلط های صورت گرفته در سال های گذشته، جهت پیشگیری از افتتاح پرونده های جدید، تدابیر خاص و راه حل های متفاوت و قانونی اتخاذ کردیم. بدواً مفاد قراردادهای فیمابین را با لحاظ آخرین ویرایش مقررات فیفا و قوانین داخلی بروز رسانی کرده و تلاش کردیم نکات ضعف قراردادهای سابق را که دستاویزی جهت طرح غرامت در فیفا بود به حداقل برسانیم.

به زودی پشت پرده پرونده ژوزه را منتشر می‌کنیم / جمشیدی

او ادمه داد: همچنین در خصوص پرونده های فیفا با همکاری خوب و موثر مدیریت بین الملل کلوب با شاکیان و وکلای ایشان ارتباطات سازنده ای برقرار و در چند وقت اخیر توافقاتی با ایشان در جهت حل و فصل و مصالحه منعقد شد و پرونده های مرتبط با بازیکنان و مربیان مشمول بر آقایان، خوزه تادئو، گابریل، سپانویچ، پروویچ و اخیراً با آقایان، مایکل اومانیا، آندره پانادیچ و لوکا ماریچ از طرق مقتضی تعیین وظیفه و پرونده های مذکور از آمار تحت پیگیری فیفا خارج گردید.

قطعاً این امر مرهون زحمات همکاران امور حقوقی، امور بین الملل و حمایت های مدیریت محترم کلوب بوده هست. ما در جهت تقویت و ثبات حسن نیت کلوب در فیفا مکاتبات و مذاکرات متعددی با آن مرجع بین المللی داشته ایم و تلاش شد وجهه بین المللی و اعتبار سازمانی برند پرسپولیس را در نهادهای بین المللی اصلاح ببخشیم.

معاون حقوقی کلوب پرسپولیس گفت: با بررسی پرونده‌هایی که در فیفا داشتیم و قراردادهایی که در ادوار متفاوت منعقد شد، روی اصلاح قراردادها و مفاد مندرج در آنها کار کر

وی ادامه داد: دوستان همواره گله مندند که مدیریت حقوقی آیا اخبار مربوط را منعکس نمی کند؟ در پاسخ به این موضوع، توجه به این امر مهم است که کلوب پرسپولیس به علت جایگاه خاص و خاص در بین آحاد متفاوت جامعه، بعضاً دستاویزی جهت سوء استفاده بعضی افراد وقت طلب هست. این مهم اقتضا می کند که بعضی اخبار در وقت مناسب اعلام شود. ضمن این که امور حقوقی کلوب به جای مصاحبه و تیتر شدن، زیاد به دنبال اجرای وظایف مهم یعنی حل و فصل پرسشها و اختلافات حقوقی و مختومه کردن پرونده های قضایی کلوب است.

جمشیدی در پاسخ به آخرین اوضاع پرونده مانوئل ژوزه و دستیارانش اعلام کرد که دفاعیات کلوب در قالب لوایح با اخذ نظر از آخرین دکترین حقوقی تقدیم دادگاه عالی ورزش شده است هست، لیکن این عنوان را باید در نظر داشت که متأسفانه به علت غلط های صورت گرفته در گذشته علی الخصوص در روند این پرونده رأی فیفا تماماً بر علیه کلوب بوده و بعضاً مدیران سابق وقت کلوب علیه کلوب مستنداتی را در اختیار فیفا و طرف برابر دعوا قرار داده اند که اقرار به ضرر کلوب و تخدیش وجهه پرسپولیس است.

این شرایط کار را جهت تیم حقوقی فعلی بسیار سخت کرده هست. با این حال، صرف نظر از نتیجه دادگاه، در آینده نزدیک نکات قابل تأملی از اتفاقات و کارها پشت پرده این پرونده حساس را با مستندات به اطلاع عموم خواهیم رساند.

به زودی پشت پرده پرونده ژوزه را منتشر می‌کنیم / جمشیدی

واژه های کلیدی: آخرین | اخبار | پرونده | مدیریت | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz